ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی

زمان ارسال :

یکشنبه,29 مرداد 1396

شهرک صنعتی

صنعتگران

بازدید

با حضور صنعتگران شهرک صنعتی ارسنجان

برگزاری تور صنعتی در شهرکرد

شماری از صنعتگران شهرک صنعتی ارسنجان در قالب تور صنعتی از ظرفیت ها و توانمندی های برخی واحد های صنعتی در شهرکهای صنعتی شهرکرد بازدید کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس ،در این تور صنعتی که با حضور 15 نفر از صنعتگران شهرستان ارسنجان برگزارشد شرکت کنندگان  از واحدهای  صنعتی تولید کننده انواع شیر خشک نوزاد، پودر خامه، پودر بستنی،شیر خشک صنعتی و تولید انواع مواد پلاستیکی و ساخت خط تولید آن وتولید کننده کولر آبی، یخچال، فریزر، بخاری، آبگرمکن، ماشین لباسشویی ونیز تولید کننده آب معدنی بازدید و با توانمندی های این واحد های صنعتی آشنا شدند.

بر اساس این گزارش ،در این تور صنعتی3روزه  قراردادهای همکاری و فنی و اقتصادی  فی مابین برخی  از صنعتگران نیز منعقد شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.