ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی

زمان ارسال :

یکشنبه,29 مرداد 1396

شهرک صنعتی

صنعتگران

بازدید

با حضور صنعتگران شهرک صنعتی ارسنجان

برگزاری تور صنعتی در شهرکرد

شماری از صنعتگران شهرک صنعتی ارسنجان در قالب تور صنعتی از ظرفیت ها و توانمندی های برخی واحد های صنعتی در شهرکهای صنعتی شهرکرد بازدید کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس ،در این تور صنعتی که با حضور 15 نفر از صنعتگران شهرستان ارسنجان برگزارشد شرکت کنندگان  از واحدهای  صنعتی تولید کننده انواع شیر خشک نوزاد، پودر خامه، پودر بستنی،شیر خشک صنعتی و تولید انواع مواد پلاستیکی و ساخت خط تولید آن وتولید کننده کولر آبی، یخچال، فریزر، بخاری، آبگرمکن، ماشین لباسشویی ونیز تولید کننده آب معدنی بازدید و با توانمندی های این واحد های صنعتی آشنا شدند.

بر اساس این گزارش ،در این تور صنعتی3روزه  قراردادهای همکاری و فنی و اقتصادی  فی مابین برخی  از صنعتگران نیز منعقد شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید