ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

خبرگزاری مهر

زمان ارسال :

سه شنبه,24 مرداد 1396

فرماندهی انتظامی ارسنجان

کشف کالای قاچاق

سرهنگ احمد فداکار

نیروی انتظامی

پلیس آگاهی

فرمانده انتظامی ارسنجان:

کشف خودروهای قاچاقی که شماره گذاری نشده بودند

فرمانده انتظامی ارسنجان از کشف و توقیف ۶ دستگاه رنو کولیوس قاچاق به ارزش دوازه میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

سرهنگ احمد فداکار بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در پی کسب خبر مبنی بر اینکه برخی افراد سودجو اقدام به قاچاق خودروهای خارجی لوکس به داخل کشور و اقدام به  سند سازی و پلاک گذاری آنها می کنند، موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اقدامات اطلاعاتی انجام شده یک دستگاه تریلی کشنده حامل ۶ دستگاه خودرو سواری رنو کولیوس که بدون مجوز گمرکی و از مبادی غیرقانونی وارد کشور شده بود، شناسایی و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان بیان کرد: با بررسی های صورت گرفته توسط ماموران پلیس آگاهی،  اسناد مربوط به خودرو با شماره شاسی و شماره بدنه مغایرت داشت، و مشخص شد خودروی مذکور به صورت قاچاق وارد شده است.

سرهنگ فداکار خاطر نشان کرد: ارزش محموله مکشوفه برابر نظر کارشناسان ۱۲ میلیارد ریال اعلام و در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و به همراه خودرو ها جهت سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردمی با پلیس، از شهروندان خواست در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با مرکز۱۱۰، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری کنند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.