ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

خبرگزاری مهر

زمان ارسال :

سه شنبه,24 مرداد 1396

فرماندهی انتظامی ارسنجان

کشف کالای قاچاق

سرهنگ احمد فداکار

نیروی انتظامی

پلیس آگاهی

فرمانده انتظامی ارسنجان:

کشف خودروهای قاچاقی که شماره گذاری نشده بودند

فرمانده انتظامی ارسنجان از کشف و توقیف ۶ دستگاه رنو کولیوس قاچاق به ارزش دوازه میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

سرهنگ احمد فداکار بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در پی کسب خبر مبنی بر اینکه برخی افراد سودجو اقدام به قاچاق خودروهای خارجی لوکس به داخل کشور و اقدام به  سند سازی و پلاک گذاری آنها می کنند، موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اقدامات اطلاعاتی انجام شده یک دستگاه تریلی کشنده حامل ۶ دستگاه خودرو سواری رنو کولیوس که بدون مجوز گمرکی و از مبادی غیرقانونی وارد کشور شده بود، شناسایی و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان بیان کرد: با بررسی های صورت گرفته توسط ماموران پلیس آگاهی،  اسناد مربوط به خودرو با شماره شاسی و شماره بدنه مغایرت داشت، و مشخص شد خودروی مذکور به صورت قاچاق وارد شده است.

سرهنگ فداکار خاطر نشان کرد: ارزش محموله مکشوفه برابر نظر کارشناسان ۱۲ میلیارد ریال اعلام و در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و به همراه خودرو ها جهت سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردمی با پلیس، از شهروندان خواست در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با مرکز۱۱۰، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری کنند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.